İnsan, yaşamı gereği her dönem sosyalleşmeye ve bunun yanı sıra eğlenmeye ihtiyaç duyan bir varlıktır. Bu nedenle pek çok organizasyon firması da farklı turlar düzenleyerek bu sürece katkı sağlayan başlıca unsurlardan biridir. Özellikle yat gezileri pek çok kişinin ilk sırada tercih ettiği etkinlikler arasında yer alıyor.

Öncelikli olarak ise yatta fasıl turu, hem eğlenmek hem de müzik eşliğinde stres atmak için öncelikli seçenekler arasında bulunmaktadır. Özel gecelerde, iş gezilerinde, özel davetlerde ve toplantılarda, nişan ve düğün töreni gibi etkinliklerde sıkça yatta fasıl turu eğlencelerine yer veriliyor. Sizin için yat üzerinde fasıl dinlemek, denizin eşsiz manzarasını izleyerek ve birbirinden güzel müziklere eşlik etmek unutulmaz bir eğlence tercihi olacaktır.

Güzel Bir Akşam Yemeğini Müzikle Taçlandırın

Ailemiz, arkadaş çevremiz ve tüm sevdiklerimiz ile çoğu zaman akşam yemekleri vazgeçilmez alışkanlıklarımızdan biridir. Ancak bazı dönemler klasik akşam yemeği dışında, farklı bir yemek organizasyonuna ihtiyaç duyarız. Hele de hem yemek ve müziğin eşsiz keyfini yaşamak istiyorsanız.

İşte tama da böyle bir tercih için düzenlediğimiz yatta fasıl turu gezilerimizde bizden hizmet alabilirsiniz. Sadece akşam yemeği olmayıp her özel günlerinizde, sınırsız hizmet anlayışı ve size eşlik eden profesyonel ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Müziğe alternatif olarak birbirinden özel yemek seçeneklerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Güzel Bir İş Yemeğinize Bizimle Anlam Katın

İş sahası çoğu zaman yorucudur. Şirketler belirli dönemlerde çalışanları için ya da iş toplantıları için  eğlenceli organizasyonlarda yer almayı tercih ediyor.  Firmamız olarak pek çok iş yemeğine ev sahipliği yapmamızın yanı sıra, müzikli yemek turları için de hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin istediğiniz şekilde yatta fasıl turu eşliğinde; haftaların, ayların iş stresini boğazın nefis havasında atmanıza yardımcı oluyoruz.

Düzenlemiş olduğumuz turların içeriğini sizler de belirleyebiliyorsunuz. Dilerseniz size özel yemek menüsü, size özel fasıl gurubu ve yine sizin belirlediğini bölgelerde tekne turlarımıza yön verebiliyoruz. Ayrıca teknede vereceğiniz iş yemeğine tamamen kendiniz yön verebilir, taleplerinizi bize iletebilir ve çalışanlarınız ya da konuklarınız için unutulmaz bir fasıl organizasyonuna imza atabilirsiniz.

Yatta Fasıl Turu Fiyatları

Firmamız olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Turlarımızı yaparken ekonomik olarak sizleri zorlamadan çalışmalar yürütüyoruz. Size özel hazırlanan fasıl gecelerimiz de özel talepleriniz doğrultusunda fiyat ölçeğini belirliyoruz. Yine bir diğer fiyat seçeneğimiz ise yatta klasik fasıl turlarımız olarak belirleniyor.

Talep ettiğiniz zaman dilimine göre de sizlere fiyat içeriği sunuyoruz. Kaliteli hizmetimizin yanında, belirlemiş olduğumuz fiyatlar ile sizleri üzmeden yatta fasıl turu ile unutulmaz  anılar biriktirmenize destek oluyoruz. Tüm özel günleriniz için firmamız ile bağlantıya geçerek yerinizi şimdiden ayırtın.