Denizle olan konumundan dolayı oldukça güzel bir ülkede yaşamaktayız. Berrak denizi ve yemyeşil doğası olan birçok koya sahiptir. Bu halde yat turları da oldukça tercih edilen tatil seçeneklerinden biri haline geliyor. Dinlenmek, boş zaman geçirmek, yorucu yaz sıcağından kaçmak, stresten uzaklaşmak ve masmavi denizde eğlenmek için harika bir seçenektir.

Tatilde Farklılık: Yat Turu

Herkes en az bir kez mavi yolculuk yapmayı düşünmüştür. Yat gezileri, denizin ve güneşin tadını çıkarmanıza, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmenize olanak tanır. Bu turlar genellikle tatilini tek bir yerde geçirmek istemeyen, farklı yerler görmek ve denizde özgürce yüzmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Bu sayede yeni yerler keşfetme süreciniz daha hızlı olacaktır. Yat turları, tatil yapmanın, eğlenmenin ve iş hayatının stresinden kurtulmanın harika bir yoludur. Yapılacak şeyler arasında yüzmek, dalış yapmak, güneşlenmek, müzik dinlemek, balık tutmak, kitap okumak, uçurtma uçurmak, arkadaşlarla oynamak, fotoğraf çekmek ve dans etmek gibi birçok eğlenceli aktivite yer almaktadır. Yaşanılan güzel anıları yatta drone çekimi ile kalıcı hale getirebilirsiniz.  Ayrıca bir yatta seyir halindeyken göreceğiniz gün batımı en güzel gün batımlarından biri olacaktır.

Mavi suların bizi götürdüğü her yerde doğal ve çağdaş cennetleri keşfederken dinlenmenin, eğlenmenin ve eğlenmenin en keyifli yollarından biri tekne turları. Hepimiz için şüphesiz bir artı, ülkemizde her zevke ve bütçeye uygun bir tekne turu düzenleniyor ve tekne gezileri için birçok durak var. Boğaz’dan Ege sularına kadar geniş bir coğrafyada düzenlenen yat turları ile bir veya birkaç günlük unutulmaz bir yolculuğa çıkma fırsatı sunulmaktadır. Anı ölümsüzleştirmek için yatta drone çekimi de yapıyoruz.

Yat Turu İle Yapılabilecek Faaliyetler

Günümüzde tekne turları tamamen farklı bir konsepte göre düzenlenen aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu turlar, sizi bazı önemli doğal veya tarihi yerleri tanıtan, dalış ve tur yapma fırsatı veren etkinlikler olabileceği gibi, özel anları resmedebileceğiniz etkinlikler de olabilir. Ayrıca bu anları yatta drone çekimi ile daha da kalıcı hale getirmek mümkün.  Yat turuna çıkarak yapılacak etkinlikler şöyledir:

  • Yılbaşı yat turu
  • Doğum günü yat turu
  • Düğün için yat turu
  • Kına Gecesi yat turu
  • Nişana yat turu