İstanbul tekne kiralama hizmetleri ile sevdiğiniz bir kişiye özel olarak hazırlanan teknede güzel zaman geçirebilirsiniz. Teknelerin iç alanları, insanların rahat bir şekilde hareket edebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu tekne modelleri iç alanları küçük bir deniz taşıtıdır. Bu nedenden dolayı teknelerin iç alanlarında kullanılan mobilya modelleri de küçük tasarımlıdır. Teknenin içinde sevdiğiniz kişiye özel bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Özellikle yaklaşan sevgililer gününü iyi değerlendirmek isteyen erkekler bu tür organizasyonlara bakabilirler.

Her Türlü Eğlenceler için Hazırlanmış Tekneler

İstanbul tekne kiralama çalışmaları ile sizlere özel hazırlanmış bir ortamda kaliteli zaman geçirebilirsiniz. İnsanların sosyal eğlenceleri arasında yer alan tekne ile tur hizmetleri de vardır. Sevdiğiniz bir kişi ile denize açılarak romantik bir zaman geçirebilirsiniz. Özellikle tekne kiralama işlemleri için İstanbul sıklıkla tercih edilir. Her 2 yakayı ya görebilmenizi sağlayan bu tekne gezileri ile farklı bir etkinlik yapmış olabilirsiniz. Tekne içinde yer alan oda sayısı, teknelerin modeline göre değişir. Ancak genel olarak giriş alanı ve mutfak alanı bulunur. Ek olarak daha geniş alanı olan tekne modellerinde yatmak için ayrı bir oda daha yer alır.

Sevdiğiniz Kişiler ile Doğum Günü Eğlencesi

İstanbul tekne kiralama alanında çalışmalar sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kiralama firmaları arasında yer alan firmamızda, talep etmiş olduğunuz her türlü eğlence için gereken desteği sunarız. Tekne iç alanlarına göre talep edilen hizmetlere olumlu ya da olumsuz yanıt verilebilir. Ancak genel olarak doğum günü partileri, baby shower partileri gibi nişan organizasyonları da yapılabilir. Tüm bu konular hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için firmamıza ulaşım sağlamalısınız. Tekne kiralama firmaları arasında kaliteli personel kadrosu ile eğlenceli etkinlikler düzenleyen firmayız. Sevdikleriniz ile eğlenceli bir zaman geçirebilmek için düzenlediğimiz aktivitelere katılım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi eğlencenizi de hazırlatabilirsiniz.

Tekne Kiralama Hizmetleri

Tekne kiralama çalışmalarımız arasında nişan etkinlikleri de yer alır. Az sayıda davetlinin katılım sağlayacağı organizasyonlar için firmamız ile iletişim halinde olabilirsiniz. İstanbul boğazında yapıldığı için gezi işlemleri, hizmetlerimizin ücretleri yüksek olabilir. Teknelerimizin iç alanlarında fotoğraf çekimi de yapılır. Çok yönlü kullanım alanı bulunduğu için iş yeri organizasyonları da yapılır. Kurumsal firmalar için tanışma partileri de düzenlenir. Daha fazla bilgi almak ve ücret konusunda paketleri öğrenmek için telefon numaralarımız üzerinden bizlere arama yapabilirsiniz. En profesyonel tekne kiralama firması olarak çalışmalarımıza devam ederiz.