Büyüleyici bir evlilik teklifi mi hayal ediyorsunuz? Hafızadan hiç silinmeyecek, aşkınızı daha bir coşkuyla süsleyecek hatta tabiri caizse sevdiğinizin ayaklarını yerden kesecek bir fikrimiz var: Helikopterde evlilik teklifi! Bulutların arasında kendinizi kuş gibi hissedeceğiniz, havada olmanın heyecanını baş başa romantik bir şekilde geçirebileceğiniz, her anınızı hafızanıza kazıyacağınız ve kendisini ‘’en özel’’ hissettireceğiniz türden bir tekliften söz ediyoruz.

Süslemeleri de ihmal etmemek gerekir. Bu helikopter elbette sıradan bir helikopter olmayacak. Öncelikle VIP araç sevgilinizi ve sizi bulunduğunuz yerden alacak, hiçbir şey söylemeden ve belli etmeden helikopter pistine getirecek. Sonrası ise şaşkınlık ve bilinmezliğin getirdiği heyecan!

Helikopterde Evlilik Teklifi Detayları

Yukarıda bahsettiğimiz üzere özel bir araç sizleri bulunduğunuz yerden alıyor ve uçak pistine getiriyor. Eğer isterseniz; arzunuza göre helikoptere binmeden önce veya sonra fotoğraf çekimi yapılıyor. Süslemeleri de uçuş öncesi siz tasarlıyorsunuz, firma ekibi gerçekleştiriyor. Helikopterin bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmakta ve size güvenli bir uçuş deneyimi sunmaktayız. En sık sorulardan biri olan ‘’Pankart asabilir mi?” maalesef ki hayır. Pankart, helikopterin uçuşuna ve pervanesine takılma riski taşımaktadır.

Bu da en güzel gününüzün risksiz olması için almak zorunda olduğumuz bir tedbir. Tüm güvenliği sağladıktan sonra ise sizi unutulmaz bir deneyim ve helikopterde evlilik teklifi etme fırsatı bekliyor! Süresi farklılık gösteren uçuşta keyifli, romantik, aşk dolu bir deneyim elde ediyorsunuz. Uçuşun akşam gün batımında bitmesi gerekiyor, ardından VIP araç sizi aldığı yere geri bırakıyor. Aşkınızı yerden metrelerce yüksekte, kuş gibi özgürce yaşatmak amacıyla düzenlediğimiz organizasyondan size bol gülücüklü ve sevgi dolu hatıralar kalıyor.

Helikopterde Evlilik Teklifi Maliyeti

Adrenalin dolu bir günün maliyeti elbette merak konusudur. Helikopterde evlilik teklifi için fiyatlar paket halinde sunulmaktadır. Arzu ettiğiniz ek hizmetler ayrı bir ücrete tabiidir ve ana pakete ek olarak ücretlendirilmektedir. Müzik, fotoğraf ve video çekimi, düzenlenmiş video klip, içecekler vs. hizmetler size özel düzenlenir.

Ekleme çıkarma yapmak veyahut farklı aktiviteler eklemek de size kalmış. Sizin ve sevdiğinizin zevkiyle şekillenen bir organizasyon olduğundan fiyatlar kişiye özel şekillenir. Sevdiceğinize yaşatacağınız unutulmaz bir günde ücretin elbette önemi yoktur fakat bütçenizi belirleyebilmek ve gerçekleştirmek adına firmamız iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir ömür boyu aşkınızı yaşatmanız ve en güzel gününüzü organizasyonumuzla daha da güzelleştirmeniz dileğiyle.