Son yıllarda anne adaylarını en çok cezbeden organizasyonlar arasında baby shower partileri yer alıyor. Yeni bir bebeğin dünyaya gelişini en ihtişamlı parti ile kutlamak isteyenler ise yatta baby shower  hizmetlerinden yararlanıyor. Anne adayının bu özel gününe eşlik etmek isteyen dost ve akrabalardan oluşan parti sakinleri anneyi en güzel şekilde doğuma motive etmeyi amaçlıyor.

Kendi başına oldukça lüks bir konsepte sahip olan u tür organizasyonlar yat kiralama seçeneği dâhil edildiğinde ultra lüks boyut kazanıyor. Profesyonel bir ekipten destek alarak hediyelik ve süslemelerin hazırlanması hamile haliyle tüm detaylara yetişemeyecek olan anne adaylarının kurtarıcısı oluyor.

Baby Shower Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sadece anne adayına ve bebeğine özgü olan parti gününde tüm detaylar anne ve bebek ile ilgilidir. Birbiri ile uyumlu bir konsept şeklinde hazırlanan parti detayları anne adayının fazlasıyla mutlu olmasına ve sevdikleri ile güzel bir gün geçirmesine imkân sunar.

Bu tür partiler yatta baby shower yerine farklı mekânlarda da organizasyon firması desteği alınmadan da yapılabilir. Ancak tüm detayların eksiksiz hazırlandığı ve sunulduğu organizasyonlar anın tadını çıkarmayı kaçınılmaz kılar.

Neden Yatta Baby Shower

Henüz anne karnındayken sevenleri ve merakla bekleyenleri ile pek çok ölümsüz anı olacak olan bebekler için yatta baby shower  çok ayrıcalıklı organizasyonlardan biridir. Yaygınlaştıkça sıradan bir organizasyon halini aldığını düşünen ebeveynler, bu heyecanlarına farklı bir boyut kazandırmak için tekne kiralamayı tercih ediyor.

Verilen hizmetin içeriğine göre farklı fiyat seçenekleri bulunan baby shower organizasyonları, her bütçenin bebeklerini en güzel şekilde karşılayabilecekleri parti konseptidir. Üstelik anne adayına davetliler tarafından verilen hediyeler bebeğin birçok ihtiyacının karşılanmasının en güzel şekli olarak karşımıza çıkıyor.

Yatta Baby Shower Fiyatları

Doğuma az zaman kala anne adayının moralini yükseltmek ve bebeğin gelişini şık bir parti ile taçlandırmak isteyenler yatta baby shower partisi ile farklı bir organizasyona imza atıyor. Mutlaka her anne baba adayının isteyeceği bu tür organizasyonlar firmalar tarafından sunulan farklı paket içerikleri doğrultusunda fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

Tümüyle tüm organizasyon konsepti bebek temalı olmakla birlikte sınırsız ikram ve içecekler ev sahibi ve davetlilerin unutulmaz bir gün geçirmelerine olanak sunuyor. Organizasyon saati günün her saatinde olabileceği gibi isteğe göre gece ya da gündüz rezervasyon yaptırılabilir. Yakın zamanda bebek bekliyor ve özel bir organizasyon ile kutlamak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.